BGP

Notícies

  • Com utilitzar i comprar el panell de connexió de fibra per a una millor gestió de cables

    Com utilitzar i comprar el panell de connexió de fibra per a una millor gestió de cables

    Com utilitzar el panell de connexió de fibra?Els panells de connexió de fibra (fabricants de bastidors i carcasses - Xina Fàbrica i proveïdors de bastidors i carcasses (raisefiber.com)) són essencials per als sistemes de cablejat d'alta densitat, com utilitzar-los per desplegar una xarxa?En aquesta secció, el c...
    Llegeix més
  • Casset de fibra per a aplicacions de xarxa d'alta densitat

    Casset de fibra per a aplicacions de xarxa d'alta densitat

    Com és sabut, els cassets de fibra són una part essencial del sistema de gestió de cables, la qual cosa accelera molt el temps d'instal·lació i redueix la complexitat del manteniment i el desplegament de la xarxa.Amb el ràpid creixement dels alts requisits per a xarxes d'alta densitat...
    Llegeix més
  • Què és el casset de fibra?

    Què és el casset de fibra?

    Amb el ràpid augment del nombre de connexions de xarxa i transmissions de dades, la gestió de cables també hauria de rebre prou atenció en els desplegaments de centres de dades.De fet, hi ha principalment tres factors que influeixen en l'eficiència d'una xarxa que funciona bé...
    Llegeix més
  • Cordó de connexió de fibra òptica OM5

    Cordó de connexió de fibra òptica OM5

    Quins són els avantatges del cable de connexió de fibra òptica om5 i quins són els seus camps d'aplicació?La fibra òptica OM5 es basa en la fibra òptica OM3 / OM4 i el seu rendiment s'amplia per suportar múltiples longituds d'ona.La intenció de disseny original de la fibra òptica om5 és complir la divisió de longitud d'ona...
    Llegeix més
  • Com dur a terme la inspecció de seguretat al pont de fibra òptica?

    Com dur a terme la inspecció de seguretat al pont de fibra òptica?

    El pont de fibra òptica s'utilitza per fer pont des de l'equip a l'enllaç de cablejat de fibra òptica.Sovint s'utilitza entre el transceptor òptic i la caixa de terminals.La comunicació en xarxa requereix que tots els equips estiguin segurs i desbloquejats.Sempre que una petita fallada de l'equip intermedi provoqui una interacció del senyal...
    Llegeix més
  • Quines són les característiques de la fibra monomode?

    Quines són les característiques de la fibra monomode?

    Fibra de mode únic: el nucli de vidre central és molt prim (el diàmetre del nucli és generalment de 9 o 10) μ m), només es pot transmetre un mode de fibra òptica.La dispersió intermodal de la fibra monomode és molt petita, la qual cosa és adequada per a la comunicació remota, però també hi ha dispersió de material...
    Llegeix més
  • Guia del kit de conversió del connector MTP Pro

    Guia del kit de conversió del connector MTP Pro

    Utilitzant MTP ®/ Quan el pont de fibra òptica MPO està connectat, la seva polaritat i el capçal masculí i femella són factors que necessiten una atenció especial, perquè un cop seleccionada la polaritat incorrecta o el cap masculí i femella, la xarxa de fibra òptica no podrà realitzar la comunicació. connexió.Així que tria el ri...
    Llegeix més
  • Tipus de cable de connexió de fibra òptica MPO / MTP, connector mascle i femella, polaritat

    Tipus de cable de connexió de fibra òptica MPO / MTP, connector mascle i femella, polaritat

    Per a la creixent demanda de sistemes de comunicació òptica d'alta velocitat i gran capacitat, el connector de fibra òptica MTP / MPO i el pont de fibra òptica són esquemes ideals per satisfer els requisits de cablejat d'alta densitat del centre de dades.A causa dels seus avantatges de gran nombre de nuclis, petit volum i alt...
    Llegeix més
  • Què és el cable de connexió de fibra òptica?

    Què és el cable de connexió de fibra òptica?

    Cable de fibra òptica: després de processar el cable de fibra òptica i el connector de fibra òptica mitjançant un procés determinat, fixeu el connector de fibra òptica als dos extrems del cable de fibra òptica, per tal de formar un cable de fibra òptica amb un cable de fibra òptica al mig. i fibra òptica...
    Llegeix més
  • Diferències del cable de connexió de fibra òptica LC/SC/FC/ST

    Diferències del cable de connexió de fibra òptica LC/SC/FC/ST

    entre connectors de fibra òptica Els ponts de fibra òptica es classifiquen generalment mitjançant la instal·lació de connectors.Els connectors de pont de fibra òptica FC, ST, SC i LC són habituals.Quines són les característiques i diferències d'aquests quatre ponts de fibra òptica...
    Llegeix més
  • Cueta de fibra

    Cueta de fibra

    La cua de fibra es refereix a un connector similar a un mig pont utilitzat per connectar una fibra òptica i un acoblador de fibra òptica.Inclou un connector de pont i una secció de fibra òptica.O connecteu equips de transmissió i bastidors ODF, etc. Només un extrem de l'òptica...
    Llegeix més
  • Polaritat de les fibres LC/SC i MPO/MTP

    Polaritat de les fibres LC/SC i MPO/MTP

    Fibra dúplex i polaritat En l'aplicació de la fibra òptica 10G, s'utilitzen dues fibres òptiques per realitzar la transmissió bidireccional de dades.Un extrem de cada fibra òptica està connectat al transmissor i l'altre extrem està connectat al receptor.Tots dos són indispensables.Els anomenem òptica dúplex...
    Llegeix més
123Següent >>> Pàgina 1/3